Drzwi wewnętrzne na wymiar - ręcznie robione

Dlaczego nasze drzwi wewnętrzne są takie wyjątkowe?

Drzwi wewnętrzne z litego drewna stanowią doskonały element każdego przytulnego wnętrza.
Zaprojektowane pod konkretny styl i charakter domu stanowią świetny element wykończeniowy – łącząc klasyczną i indywidualną elegancję z praktycznością, a przede wszystkim trwałością na lata.

Zaletami drzwi drewnianych jest doskonała izolacyjność akustyczna co daje poczucie bezpieczeństwa i intymności.

Bardzo duża gama struktur malowania, przecierania bądź też piaskowania drewna pozwala osiągnąć niepowtarzalny efekt nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Drzwi wewnetrzne recznie robione drewniane
Drzwi wewnetrzne na wymiar z podwojnym malowaniem
Drzwi wewnetrzne na wymiar z podwojnym malowaniem

Dowolny projekt drzwi i indywidualne wykończenie

Realizacje drzwi wewnętrznych w naszej pracowni  dają możliwość dostosowania szerokości futryny do grubości muru z dodatkowymi opaskami ozdobnymi na ścianę z obu stron.
Na życzenie klienta  drzwi wewnętrzne malujemy dwukolorowo: drzwi wewnątrz pomieszczenia harmonizujemy kolorystycznie z całym wnętrzem, natomiast zewnętrzna część drzwi może mieć zupełnie inną barwę co pozwala na nadanie całości wyjątkowego stylu.

Projektując drzwi wewnętrzne staramy dopasować się do stylu każdego wnętrza.

Nasz oferta drzwi wewnętrznych skierowana jest do osób lubiących stylowe i klasyczne wnętrza.

Drewniane drzwi wewnętrzne są odporne na uszkodzenia mechaniczne, naturalny produkt można w dowolnym momencie odświeżyć czy też po wielu latach odnowić.

Wieloletnie doświadczenie przy pracy z drewnem pozwala uzyskać drzwi wewnętrzne najwyższej jakości pod względem estetycznym oraz technicznym dbając o najmniejszy detal podczas realizacji.

Farby oraz lakiery używane do wykończenia drzwi z litego są ekologiczne i przyjazne środowisku.

Klasyczne drzwi drewniane są w swym stylu ponadczasowe, dzięki trwałości materiału z jakiego są wykonane ich niezmienny wygląd zachowany jest po wielu latach.

Drzwi jakie wykonujemy są niepowtarzalne i nie są produkcją taśmową, warto również zwrócić uwagę iż nawet każda deska jest inna co powoduje, że drzwi wykonane w naszej stolarni są jedyne w swoim rodzaju.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszych ręcznie wykonywanych drzwi zewnętrznych.

Drzwi robione na wymiar - lite drewno