Drzwi zewnętrzne na wymiar - zdobione lite drewno

Drzwi zewnętrzne charakteryzują  się bardzo masywnym wykonaniem, gdyż skrzydło drzwiowe ma niekiedy grubość 9 cm, dzięki czemu parametry izolacyjności cieplnej oraz akustycznej jak i bezpieczeństwa są na bardzo wysokim poziomie. Wytwarzamy drzwi klejone warstwowo z litego drewna, które dzięki tego typu technice są bardzo odporne na wypaczanie się i odkształcanie.

Drzwi drewniane malujemy ręcznie, pędzlami

Co sprawia że powłoka ochronna (lakier) jest dużo grubsza niż przy malowaniu natryskowym. W pierwszej fazie malowania, drzwi i wszystkie elementy zabezpieczane są wysokiej jakości impregnatami dzięki którym drewno jest bardzo odporne na wilgoć i pleśń.

Drzwi zewnętrzne ręcznie robione
Drzwi debowe zewnetrzne robione na zamowienie

Wzmocnienie i ocieplenie

Drzwi ocieplane są pianką poliuretanową, natomiast wzmacniane są stalową konstrukcją.
Przy wyborze drewna dokładnie wybieramy materiał pierwszego gatunku o odpowiedniej wilgotności.

Pracujemy w drewnie sezonowanym kilka lat, drewno na takim etapie zachowuje swoje najlepsze walory, jest bardzo trwałe i odporne na odkształcenia.
Nasze drzwi zewnętrzne charakteryzują się niepowtarzalnym wyglądem, nie kopiujemy istniejących wzorów, każdy egzemplarz jest unikatowy i jedyny w swoim rodzaju.

Drzwi frontowe tworzone pod konkretny wymiar

Model, rozmiar, kolor i wszystkie detale dopasowywane są indywidualnie do potrzeb naszego klienta.  Szeroka gama okuć i oszkleń, klamki, rozety i kołatki dopasowane są do stylu drzwi.

Nasze drzwi uzbrojone są w standardzie w zawiasy regulowane, które pozwalają na ich bezproblemowe ustawienie. Wyposażone są także w dwa zamki: górny i podklamkowy. Drzwi uszczelnione są bardzo dobrej jakości piankowymi uszczelkami.

Wszystkie rzeźbienia ozdobne  na drzwiach wykonywane są ręcznie, dzięki temu każde drzwi maja niepowtarzalny styl i elegancję. Zapewniamy przy tym możliwość nieograniczonej modyfikacji projektu według własnego uznania. Przy realizacji drzwi zewnętrznych realizujemy kompleksową zabudowę drzwi wykonując ozdobne nakładki na ścianę maskując całą szerokość glifu od futryny aż po ścianę.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszych ręcznie wykonywanych drzwi wewnętrznych.

Drzwi wejściowe dębowe na wymiar
Drzwi frontowe drewniane na wymiar