Stolarka - drzwi wewnetrzne i zewnetrzne na wymiar

Z miłości do drewna

Od 26 lat nasze wyroby z litego drewna można spotkać w całej Polsce i Europie.
Od wieków drewno towarzyszyło człowiekowi w życiu codziennym, a my sprawiamy, że to drewno zamienia się w piękne przedmioty codziennego użytku – takie jak drzwi domowe, meble, boazerię czy indywidualne zabudowy.

 

Drewno najczęściej wykorzystywane było do ogrzewania, jako surowiec do produkcji mebli, podłóg, ozdób czy naczyń kuchennych. Dziś, z uwagi na dostępność i cenę gotowych syntetycznych produktów, coraz rzadziej wykorzystujemy je do wykańczania wnętrz. Kosztem trwałości i niepowtarzalności wybieramy wyroby z supermarketów. Ale czy warto?

 

Nasze drzwi zewnętrzne i wewnętrzne oraz inne produkty wykonane z litego drewna mają unikatowy wygląd a przede wszystkim są trwałe i nie zmieniają się pod wpływem czasu tak, jak masowo produkowane w dużych sieciach. To właśnie ów szlachetny surowiec daje możliwość tworzenia stylowych, dekoracyjnych, ręcznie rzeźbionych produktów.

Od 1990 roku

Produkujemy wysokiej jakości stolarkę drewnianą.

0

Projektów

0

Wykonanych drzwi

0

Ton drewna

Pasja wyrzeźbiona w drewnie

Drewno to nasza pasja, dlatego każdy przedmiot, który opuszcza nasz zakład stolarski ma swoją duszę, jest niepowtarzalny i wyróżniają go artystyczne zdobienia i rzeźbienia. To nie tylko indywidualność i nietuzinkowy wygląd – to także praktyczność i trwałość na lata. Sprawdź, czym się zajmujemy zawodowo:

Stolarka drewniana
Rzeźbiarstwo i zdobienia
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wewnętrzne
Listwy przypodłogowe
Meble na wymiar

Usługi stolarskie - czym się zajmujemy?

Drzwi zewnętrzne

Projektowane i tworzone na indywidualne zamówienie drzwi zewnętrzne, wejściowe z litego drewna. Bogato zdobione, trwałe, rzeźbione i oczywiście spełniające wszystkie standardy bezpieczeństwa.

Zabudowy i boazeria

Zabudowy drewniane wykonywane pod indywidualne zamówienie i dowolne kształty oraz wymiary – pawlacze, boazerie, obudowy luster czy grzejników – lite drewno doskonale się w tym sprawdza.

Drzwi wewnętrzne

Eleganckie i stylowe drzwi wewnętrzne podkreślą niepowtarzalny charakter każdego pomieszczania w Twoim domu – nasze drzwi to nie tylko ciekawa ozdoba, ale także praktyczne i trwałe wyroby stolarskie.

Meble na wymiar

Meble drewniane robione na wymiar to najwyższa jakość, trwałość ale także i niepowtarzalny wygląd i indywidualność. Każdy nasz projekt tworzymy od podstaw – szafy wnękowe, meble łazienkowe i inne.

Zapytaj o swój indywidualny projekt drzwi!